Ten post jest również dostępny w: en

Jeden model wiele zastosowań

Podczas wielu lat rozmów z klientami zauważyliśmy jak wiele zastosowań mają nasze systemy w Waszych rękach. Jest to spowodowane możliwościami jakie daje dowolne programowanie naszych urządzeń. Nie musisz dostosowywać się do oprogramowania, to oprogramowanie dostosuje się do Twoich potrzeb. Niezależnie, czy potrzebujesz prostej zmiany działania przycisków czy zaprogramowania od nowa całego systemu. Jesteśmy w stanie według Twoich wytycznych dostosować działanie odbiornika i nadajnika tak by pasowało do Twojej maszyny. Nie istnieje minimalna liczba zestawów, które musisz zamówić, zaprogramujemy dla Ciebie nawet pojedyncze sztuki.

Zwiększ swój komfort i bezpieczeństwo

Dzięki dowolnemu programowaniu jesteś w stanie wiele zyskać niezależnie od sektora w jakim działasz. Gdy chcesz sterować oświetleniem przydatną funkcją będzie blokowanie przekaźników by światło działało przez cały czas aż do następnego kliknięcia. Ponadto możliwe jest aby jeden przycisk uruchamiał całe grupy przekaźników. Gdy chcesz zwiększyć bezpieczeństwo istotnych funkcji możliwe jest ustawienie pilota tak aby tylko jednoczesne naciśnięcie dwóch przycisków spowodowało żądaną reakcję. Dzięki temu nie będzie możliwości by cokolwiek zostało uruchomione przypadkowo. Od teraz nie potrzebujesz wielkich pilotów z mnóstwem przycisków by sterować skomplikowaną maszyną, każdy przycisk może mieć kilka funkcji zależnie od tego jaki tryb pracy wybierzesz. Te oraz wiele, wiele innych opcji z całą pewnością wpłyną korzystnie na Twoją codzienność w pracy.

Dla najbardziej wymagających.

Jeśli zajdzie taka potrzeba możemy przeprowadzić jeszcze dalej idące modyfikacje. Następowanie po sobie całych sekwencji zdarzeń, zmienione ustawienia funkcjonowania diod LED na pilocie czy określanie które dane z urządzenia mają się pojawiać na ekranie Twojego nadajnika-to wszystko i jeszcze więcej jest w zasięgu ręki.