Ten post jest również dostępny w: en

Obecnie nasz najbardziej zaawansowany system.

Hydra joystick, hydraulics focusMobilny i skupiony na przemyśle-przeznaczony do sterowania hydrauliką

Opracowany w celu sprostania wymaganiom sektora hydrauliki mobilnej i przemysłowej. Niezależnie certyfikowany w celu spełnienia wymagań SIL3. Spełniamy również standardy CAT3. Celem platformy Hydra jest oferowanie kompletnego, zintegrowanego oraz bezprzewodowego systemu sterowania. Nie tylko nadajnik, ale pełna koncepcja, składająca się z systemu zdalnego sterowania, niezbędnego oprogramowania integracyjnego oraz kompleksowego oprogramowania monitorującego i konfiguracyjnego – kompatybilnego z platformami aplikacyjnymi sterowanymi przez magistrale.
Platforma Hydra została opracowana w szczególności, ale nie wyłącznie, dla rynku hydrauliki mobilnej. W wielu maszynach zawory kontrolują główne funkcję. Do tego obszaru potrzebne będzie silne i bezpieczne rozwiązanie do zdalnego sterowania. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz rozwiązania do montażu na ciężarówce, czy też potrzebujesz zdalnie sterować dźwigiem, mamy rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb. Naszym celem jest zapewnienie najlepszego i najbardziej wydajnego oraz konfigurowalnego rozwiązania kontrolnego dla rynku przemysłowego i mobilnego.

Z niecierpliwością czekamy na to, aby zaoferować innowacyjne rozwiązanie dla Państwa potrzeb.

Nadajnik joystickowy

Obecnie oferujemy trzy różne wersje platform joystickowych. Mniejszy T26 z wyświetlaczem, większy T24 z wyświetlaczem i T24 z dużym wyświetlaczem wszystkie z nich w pełnym kolorze. Wszystkie joysticki są wyposażone w podświetlany panel czołowy, wykrywanie obecności operatora, wykrywanie uderzenia / upuszczenia / pochylenia, Bluetooth dla funkcji przesyłania danych i sprzężenia dotykowego. Model T24 ma dwie baterie do pracy w trybie hot-swap. Nie ma standardowych układów, wszystkie nadajniki będą skonfigurowane zgodnie z dokładnymi specyfikacjami aż do ostatniego przycisku, joysticka lub łopatki. Płyta czołowa może być również w pełni konfigurowalna poprzez pełnokolorowy nadruk lub grawer, wybór należy do Ciebie.

Odbiorniki

Odbiorniki Hydra mają niewielką powierzchnię, ale posiadają imponującą listę funkcji. Obecnie oferujemy dwa różne rodzaje, R21 w standardowej obudowie do montażu ze złączem męskim lub żeńskim M12 lub dławicą kablową M20. R20 jest typu wtykowego ze złączami 23/35 lub dławicą kablową M25. Oba odbiorniki mają możliwość CAN (J1939 lub CANopen) lub RS485 i karty rozszerzeń, które umożliwiają więcej wejść/wyjść i przekaźników. Oba odbiorniki mają anteny wewnętrzne, zabezpieczenie przed przeciążeniem, bezpieczne i nadmiarowe przekaźniki E-stop oraz komunikację Bluetooth.

Aktywna antena

Zdajemy sobie sprawę, że w pewnych wymagających sytuacjach może być trudno dotrzeć do Twojej maszyny, dlatego oferujemy również rozwiązanie regeneratora sygnału, co oznacza, że ​​możesz przedłużyć swój zasięg w nieskończoność. Jest to bardzo przydatne podczas pracy w środowisku górniczym, pod ziemią lub na bardzo długich dystansach.