Ten post jest również dostępny w: en

KAŻDY NADAJNIK Z WŁASNYM WYGLĄDEM

Własne logo, symbole, kolory i teksty. Dla dodatkowej ochrony, bezpieczeństwa i rozpoznawalności!

FOLIE TWORZONE NA ZAMÓWIENIE MAJĄ WIELE ZALET

Wszystkie nasze nadajniki i odbiorniki mogą być wyposażone w niestandardo- we folie. Pomagają one chronić nadajnik, zapewniają bezpieczne użytko- wanie i przyczyniają się do rozpoznawalności własnej marki.

Folie są wykonane z wysokiej jakości materiału przemysłowego (3M). Mogą wytrzymać intensywne użytkowanie i są odporne na przebarwienia i płyny. Stanowią również dodatkową warstwę ochronną dla naszych produktów.

Właściwie oznaczone folie zapewniją większe bezpieczeństwo. Dzięki zastosowaniu czytelnych symboli, dostosowanych do konkretnego zastosowania, można uniknąć błędów. Dodając własne logo i kolory, nadajesz nadajnikowi podpis własnej firmy.

PRAWIE KAŻDY PROJEKT MOŻE BYĆ WYKONANY

Folie tworzone na zamówienie dostępne są już od 1 sztuki. Możesz dowolnie wybierać własne kolory, logotypy, symbole, czcionki, obrazy itp. Możesz dostarczyć nam gotowy szablon (cyfrowy) lub poprosić nas o wykonanie projektu na podstawie własnych pomysłów. Możemy dostarczyć niestandardową folię do każdego nadajnika i odbiornika jako akcesorium.

Jeśli chesz zamówić niestandardową folię możesz skontaktować się z niami na kontakt@tele-radio.pl. Przekażemy Ci wszelkie informację, ceny, instrukcje, szablony lub cyfrowe materiały projektowe. Na podstawie wprowadzonego wzoru wykonany projekt zostanie przesłany do zatwierdzenia.
Po potwierdzeniu otrzymasz zamówioną folię w ciągu 2 tygodni.

FOLIE PLEXI

Folia na płycie z pleksiglasu, która opada wokół przycisków. Dostępne w trzech grubościach. W najgrubszej wersji guziki wchodzą głębiej w obudowę i nie można ich przypadkowo nacisnąć. Folie plexi są stosowane w nadajnikach mini i midi, ale również w większych nadajnikach typu joystick. Folie są wykonane z wysokiej jakości materiału i są odporne na przebarwienia, zadrapania, płyny itp.

FOLIE PU

Folie wykonane z flexibel, wysokiej jakości gumy (pu), która jest odporna na przebarwienia i płyny. Folia całkowicie zakrywa guziki. Są one stosowane w większych nadajnikach. Mogą być również używane w mniejszych pilotach jako alternatywa dla plexi, w przypadku gdy chcesz całkowicie zakryć przyciski, aby zapewnić lepszą ochronę.